Nahoru

Vyzvednutí rozbitého iPhone a Apple zařízení

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone nebo iPad přinést osobně?

Máme pro Vás řešení

Objednejte si u nás kurýra, který zdarma vyzvedne Vaše zařízení a dopraví ho zpět k vám, nebo rovnou zašlete Vaše zařízení sami a my vám jej na naše náklady zašleme zpět. Po Praze kurýr vyzvedne/dopraví vaše zařízení zdarma do dvou hodin od objednání. Po ČR zdarma následující pracovní den. Při přijetí vašeho iPhonu provedeme zdarma diagnostiku. Než se budeme pouštět do jakýchkoliv zákroků, budeme vás hned po zjištění závady kontaktovat a prokonzultujeme všechna možná řešení problémů a celkovou cenu opravy.

Při ceně opravy iPhone nad 2500 Kč s DPH je tato služba zdarma

 

Kurýr iPhone servis

 

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz