Nahoru

Vlastní vyzvánění

Jak snadno vytvořit vlastní vyzvánění na iPhonu pomocí iTunes

Pokud vás už nebaví vyzvánění, která nabízí iPhone v základu, můžete snadno vytvořit vyzvánění z jakékoliv skladby pomocí iTunes. Zde je podrobný návod.

1) – Vložte jakoukoliv píseň do iTunes

 

2) – klikněte na vloženou skladbu pravým tlačítkem, jděte na informace a poté klikněte na volby. Zde zaškrtněte začátek i zastavit a nastavte časy. Můžete nastavit jakýkoliv čas začátku vyzvánění. Dejte si ale pozor, aby celková doba nepřesáhla 30 sekund. Pokud například nastavíte začátek na 1:25, tak konec musí být nejpozději v čase  1:55

 

3) – nyní je nutné vytvořit verzi pro AAC. To provedeme následovně. V iTunes klikneme na Soubor – Převést – Vytvořit verzi pro AAC. Tím iTunes vytvoří úsek skladby podle kroku 3 a pojmenuje ho stejně jako původní skladbu, pokud máte tedy řazení podle abecedy, tak se objeví hned vedle.

 

4) – na nově vytvořenou zkrácenou skladbu klikněte pravým tlačítkem a otevřete jí v prohlížeči, nebo jí jednoduše přesuňte na plochu.

 

5) – nyní vytvoříme formát vyzvánění. Toho docílíme změnou koncovky z .m4a na .m4r. Na otázku Určitě chcete změnit příponu z „.m4a“ na „.m4r“? klikněte na Použít .m4r.

          

6) – jděte zpět do iTunes a smažte nově vytvořenou zkrácenou skladbu. Toho docílíte buď přetažením do koše nebo označením skladby a stiskem backspace. Po dotazu Opravdu chcete z knihovny iTunes vybranou skladbu smazat? klikněte na Smazat skladbu. V dalším kroku dostanete dotaz Chcete přesunout vybranou skladbu do koše nebo ji ponechat ve složce médií iTunes? Tady je důležité kliknout na Ponechat.

 

 

7) – nyní dvojklikem spusťte skladbu, kterou máte v prohlížeči nebo na ploše. Tím se automaticky přesune do iTunes do složky Zvuky.

 

8) – teď už zbývá jen připojit iPhone, zvolit Zvuky, zaškrtnout Synchronizovat zvuky, pak buď Všechny zvuky nebo Vybrané zvuky a poté kliknout na Použít v dolní části iTunes.

 

9) – nyní už zbývá jen vyzvánění nastavit v iPhonu zde: Nastavení – Zvuk – Vyzvánění

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz