Nahoru

Výměna displeje iPhone XR

Originální display: 4000 Kč včetně DPH

Display* : 2600 Kč s DPH

*jedná se o nejvyšší možnou kvalitu po originálním displeji. Po výměně bude vše normálně fungovat. Jen se může nepatrně lišit odstín.

doba opravy: 30 minut (po předchozí domluvě)

záruka 2 roky

 

iPhone XR výměna LCD displaye

Průběh opravy: 

až k nám přinesete iPhone XR s rozbitým displejem, provedeme prvotní diagnostiku, abychom zjistili, zda se při pádu nepoškodilo něco dalšího. Tato služba je zdarma a netrvá déle než 15 minut. Pokud nezjistíme další poškození iPhonu, pustíme se do výměny samotného displeje, která trvá přibližně 30 minut.

 

Během této doby můžete počkat u nás, kde vám nabídneme zdarma kávu, čaj nebo chlazený nápoj. Je také možnost se pro opravený iPhone zastavit později, to už záleží jen na vás.

 

Po výměně displeje iPhone XR neztratí voděodolnost.

 

Platit můžete hotově nebo kartou. Vaše návštěva u nás nebude trvat déle než 45 minut. Využijte náš slevový kupón.

 

    

 

Najdete nás na adrese Sokolská 64, Praha 2

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz