Nahoru

Oprava displaye iPhone 6

Originální display: 2450 Kč včetně DPH

 Display Best Quality*: 2100 Kč  1550 Kč s DPH

*jedná se o nejvyšší možnou kvalitu po originálním displayi. Po výměně bude vše normálně fungovat. Jen se může nepatrně lišit odstín.

doba opravy: 15 minut

záruka 2 roky

 

Průběh opravy: 

až k nám přinesete iPhone 6 s rozbitým displayem, provedeme prvotní diagnostiku, abychom zjistili, zda se při pádu nepoškodilo něco dalšího. Tato služba je zdarma a netrvá déle než 5 minut. Pokud nezjistíme další poškození iPhonu, pustíme se do výměny samotného displaye, která trvá přibližně 10 minut.

 

Během této doby můžete počkat u nás, kde vám nabídneme zdarma kávu, čaj nebo chlazený nápoj. Je také možnost se pro opravený iPhone zastavit později, to už záleží jen na vás.

 

Platit můžete hotově nebo kartou. Vaše návštěva u nás nebude trvat déle než 15 minut. Využijte náš slevový kupón.

 

    

 

Najdete nás na adrese Sokolská 64, Praha 2

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz