Nahoru

iPhone oprava a servis Praha

Náš EXPRESNÍ SERVIS se specializuje na opravy všech typů zařízení Apple. Úspěšně jsme opravili přes 100 000 Apple zařízení a máme 12 let zkušeností. Diagnostiku potíží poskytujeme zcela zdarma. Provádíme 99 % oprav do 15 minut.

Provádíme výměnu displeje a rozbitého skla na všech typech iPhonů a iPadů na počkání se zárukou 2 roky na originální díly. Náš iPhone servis naleznete v centru Prahy blízko stanice metra Muzeum

Pokud chcete svůj iPhone či iPad prodat, navštivte naši stránku výkupu Apple zařízení. Pomocí jednoduchého nástroje si můžete během pár vteřin spočítat výkupní cenu Vašeho zařízení.

Při objednání sleva 10 % na servis iPhone všech typů. 

 

 objednat se   

 

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz