Nahoru

Doporučení, rady a časté závady

 

Vytopený iPhone

 

Co dělat, když vám spadne iPhone do vody? Důležité je řídit se následujícími radami:

  1. NEZAPÍNAT - pokud je iPhone po vylovení z vody stále zapnutý, vypněte ho, pečlive zvenku osušte a co nejrychleji odneste k nám do servisu
  2. NENABÍJET - za žádnou cenu iPhone nezkoušejte nabíjet. Může dojít k vyzkratování obvodů na základní desce a pak by byla mnohem menší šance na záchranu.
  3. CO NEJDŘÍVE ODNÉST IPHONE DO SERVISU - naleznete nás na adrese Sokolská 64, Praha 2 - do vyčištění Vašeho iPhonu se pustíme okamžitě. Výsledek se dozvíte maximálně do 120 minut.

iPhone na nic nereaguje, nefunguje dotyk nebo nejde zapnout.

 

Nepanikařte a zkuste hard reset. Tady je jednoduchý návod jak na to:
Podržte současně power button a home button po dobu cca 15 sekund. Držte do té doby, než se zobrazí logo Apple. Poté pusťte. Pokud se nic nestane, odneste iPhone k nám do servisu, kde provedeme diagnostiku zdarma.


iPhone nedobíjí

 

Zkuste pročistit konektor, případně vyzkoušejte jinou nabíječku. Pokud ani jedna možnost nepomůže, nejspíš bude potřeba nechat vyměnit dock konektor. Tuto opravu provádíme na počkání do 20 minut.


iPhone se rychle vybíjí

 

Baterie v iPhonu dostává velmi zabrat mnoha funkcemi. Nejvíc při připojení na WiFi, zapnuté navigaci apod. Při běžném používání vydrží iPhone nabitý jeden den. Nejběžnější životnost baterie je přibližně 2 roky. Není ale nic zvláštního, když baterie odejde po půl roce. 

U nás v iPhoneCLINIC.cz baterii vyměníme na počkání do 10 minut a bez objednání.

Rada: pokud možno, nenabíjejte iPhone do 100%. Průzkumy ukázali, že životnost baterie je největší, pokud se dobíjí do 70%. Tím byste ale přišli o celou třetinu kapacity, Ideální je tedy podle nás zvolit zlatou střední cestu a iPhone nabíjet do 90%

 

 

 

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz