Nahoru

Servis iPhone a iPad

Expresní iPhone servis v centru Prahy

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail info@iphoneclinic.cz nebo na +420 737 305 771. 

V rámci iPhone Servisu nabízíme:

  • Diagnostika potíží zdarma
  • Prodloužená záruka o 3 měsíce
  • Platba platební kartou
  • 99% oprav do 15 minut
  • Zdarma vystavení dokumentů pro pojišťovnu při opravě u nás
  • Možnost výkupu zařízení

Profesionální servis iPhone

I u tak kvalitních produktů jako je iPhone je potřeba dobře vědět, kam se obrátit v případě potřeby či nějaké nepříjemné nehody. U nás naleznete profesionální iPhone servis, který vás vytáhne i z takové šlamastiky jako je utopený iPhone. Takže pro nás i ta nejsložitější oprava iPhone není žádný problém, prostě iPhone opravy jsou to, co umíme nejlépe.

S opravami přístrojů Apple máme dlouholeté zkušenosti a kromě oprav iPhone zvládneme opravit i iPad. V případě, že vás potkala jakákoliv nepříjemnost a váš přístroj nefunguje tak jak by měl, neváhejte se na nás obrátit. Garantujeme rychlý servis, férové ceny a kvalitně odvedený servisní zákrok.

apple servis


Co je součástí servisu iPhone? 

Součástí iPhone servisu je výměna všech částí iPhone včetně displeje, mikrofonu, tlačítka on/off či výměnu Touche nebo home buttonu.

Pokud vás potkalo u vašeho iPhonu, iPodu nebo iPadu například rozbité sklo, zaseklé tlačítko, nenabíjení se ze sítě nebo jakákoli další závada, nebojte se nás kontaktovat, Nebo nás můžete navštívit osobně v našem servisu iPhone v centru Prahy blízko metra Muzeum. Opravu provedeme na počkání.

 

Při objednání získáte slevu 10 % na servis!

 

button

 

 

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz