Nahoru

Poukázky

Pokud znáte někoho, kdo má rozbitý display, už mu nevydrží baterie nebo má jakýkoliv jiný problém se svým iPhonem, můžete mu věnovat poukázku na naše služby. Nabízíme poukázky na výměnu baterie, displaye, nebo v libovolné hodnotě.

 

 

Poukázka je vhodná například jako vánoční dárek. Můžete ji vyzvednout u nás v servisu na adrese Sokolská 64, Praha 2, nebo vám ji můžeme poslat na dobírku.

 

 

 

 

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz