Nahoru

Návod na vytvoření Apple ID

Pro vytvoření nového Apple ID postupujte podle následujcího návodu:

 

1) Nejprve spusťte program iTunes, poté v iTunes store vyhledejte nějakou free aplikaci, např. facebook a poté klikněte na ikonu pro stažení "free"

 

 

2) Objeví se následující okno, na kterém stisknete "Vytvořit Apple ID" 

 

 

3) Na následující stránce stisknete continue a dále zaškrtnete Přečetl/a jsem si podmínky používání služby a ouhlasím s nimi. A pokračujete na Agree

 

4) Poté vyplníte svou emailovou adresu, heslo, datum narození a odpovíte na kontrolní otázky. Vyplňte i druhý email, který využijete, pokud heslo zapomenete. Pokračujte na continue.

 

 

5) Pokud chcete stahovat placené aplikace, vyplňte údaje Vaší platební karty. Pokud máte v úmyslu stahovat pouze neplacené aplikace, zaškrtněte "None". Vyplňte jméno, příjmení, adresu a telefon. Pokračujte na "Create Apple ID".

 

 

6) Vaše registrace do iTunes byla úspěšná. Do Vaší emailové schránky příjde během několika minut email pro potvrzení registrace.

 

 

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz