Nahoru

Napsali o nás

Luxusní péčo o vaše Apple mazlíčky je konečně tu!

http://iluxus.cz/2013/12/14/luxusni-pece-o-vase-apple-mazlicky-je-konecne-tu/

Přístroje od světoznámé značky Apple patří k těm nejlepším na trhu. Konkurence se sice snaží vyrábět podobné, ovšem snaha je v některých případech marná. Pokud chcete to nejlepší, rozhodně se vyplatí vsadit na kvalitu od Applu. Řeč je o iPodech, iPhonech a iPadech. Tito pomocníci mají mnoho uživatelsky příjemných vlastností a funkcí, ovšem je nutné si přiznat, že ani oni nejsou bez chyby. I oni podléhají poruchám. Nedávejte je do pochybných opraváren. Pokud máte s přístroji od Apple potíže, vsaďte na speciální kliniku…

Profesionální pomoc je nutost 

IPod, iPhone i iPad jsou povětšinou spolehlivá zařízení a pokud je vlastníte, můžete se těšit z vysoké odolnosti a spolehlivosti. Vyznačují se totiž příjemným uživatelským rozhraním v podobě snadného ovládání i řady zajímavých funkcí a hlavně také dlouhou výdrží baterií, které konkurenční modely povětšinou nabídnout nemohou. I když to není příliš časté, i iPod, iPhone či iPad se mohou porouchat. Někdy je to pouhým opotřebením, v jiných případech je na vině samotný majitel přístroje. Dobrou zprávou ale je, že závady se dají poměrně snadno a rychle řešit – platí to v případě, pokud je svěříte do odborných rukou.

Luxusní přístroje si zaslouží luxusní péči

Pokud chcete mít jistotu dobře odvedené opravy, která přístroj uvede znovu do optimálního chodu, je nutné, svěřit je do profesionálních rukou. Rozhodně se nesnažte na ceně opravy ušetřit. Se speciální nabídkou profesionálních oprav iPodů, iPhonů i iPadů přichází expresní servis IPhoneCLINIC.cz. Servis rychle a především vždy s maximální profesionalitou provede všechny běžné i komplikovanější opravy.

Rychlost je na prvním místě

IPhoneCLINIC.cz nabízí rychlé opravy pro každého, protože dobře ví, že bez společníků Apple se žije jen těžko. Mezi standardní služby patří například výměna rozbitého displeje u všech typů iPhonů. Tu provádí na počkání a většinou je vše opravené za necelých 20 minut. Rychle provedou i výměnu baterie. Nabízí také pomoc v případě, kdy do přístroje natekla tekutina. V tomto případě celý přístroj rozeberou a vyčistí. Základní desku dokonce vyčistí ve speciální ultrazvukové čističce. Tekutina dokáže napáchat velké škody, a proto nelze dopředu říci, zda bude oprava úspěšná. Pokud se vše povede, zaplatíte za tuto službu pouhých 800Kč. Pokud je závada tak rozsáhlá, že iPhone nelze opravit, nebudete platit nic.

VIP servis rozhodně stojí za to 

IPhoneCLINIC.cz provádí i speciální iPhone servis, který zahrnuje diagnostiku potíží zdarma. Na servis navíc nabízejí záruku 6 měsíců a pro opravy používají výhradně originální díly, které mají vždy skladem, takže nemusíte dlouze čekat.

Kde a jak? 

Pokud máte potíže, můžete navštívit servisní centrum IPhoneCLINIC.cz, které se nachází na ulici Sokolská 64 na Praze 2. Pokud nemáte čas na osobní návštěvu, nevadí, společnost k vám pošle kurýra. Každá oprava iPhone Praha je tak maximálně rychlá.

 

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz