Nahoru

Doporučení, rady a časté závady

Diagnóza

Vytopený iPhone

Vytopený iPhone dokážeme v naší iPhone clinic zachránit. Předtím, než k nám svého pacienta dopravíte, řiďte se následujícími radami:

  1. NEZAPÍNAT - platí i pro další produkty Apple
  2. NENABÍJET - platí i pro další produkty Apple
  3. PŘI VYTOPENÍ SLANOU VODOU - propláchněte Vaše zařízení destilovanou vodou
  4. IPHONECLINIC.CZ – vyhledejte co nejdříve náš servis, a nechte resuscitaci na nás. Opravy iPhone děláme již několik let a vytopený iPhone vám spravíme na počkání.

iPhone se zasekl, nereaguje, nic nefunguje 

Nepanikařte a zkuste hard reset. Tady je jednoduchý návod:
Držte horní tlačítko a současně home button po dobu cca 15 sekund, držte do té doby, než se zobrazí logo Apple. Poté pusťte.


iPhone je pomalý, často se mi zasekává software

Doporučení: iPhone Clinic zní jasně, pravidelně aktualizujte firmware. Jen tak zajistíte správnou funkčnost a rychlost softwaru.


iPhone se nenabíjí

Zkuste profouknout konektor, případně jinou nabíječku. Pokud nabíjíte z USB počítače je možné, že počítač nemá v USB požadované napětí, zkuste jiný USB port (většinou přední USB porty mají slabší napájení než ty vzadu).

V případě, že problémy přetrvají, je na místě zvážit opravu iPhone.

 

Máte pojistku na “blbost”?

Potřebné doklady pro pojišťovnu Vám zdarma vystavíme.

využijte kurýra

Jste z Prahy a nemáte čas k nám Váš iPhone 4,iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPad nebo iPod zavézt? Máme pro Vás řešení. Kontaktujte nás a my Vám pošleme kurýra, který odveze Vaše zařízení k nám na opravu a poté zpět. Při ceně opravy nad 2500 Kč je tato služba zdarma.

EXPRESNÍ SERVIS

Pokud nenajdete nebo nevíte, který druh opravy by se Vás týkal, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle 224 281 220 nebo nám napište e-mail.

výkup přístrojů

Pořídili jste si nový iPhone nebo iPad a nevíte co se starým? Přineste ho k nám. Platíme ihned a v hotovosti. Přibližnou cenu výkupu si můžete zjistit níže. Přesnou cenu Vám sdělíme po otestování přístroje. www.mobiltop.cz